Tarkan Seferihisar’da doğa için söyledi

Blog   Etiketler:

Tarkan
Seferihisar Belediyesi’nin organizasyonuyla, Seferihisar Kurtuluş Şenlikleri kapsamında düzenlenen konserde Megastar, tüm şarkılarını “Seferihisar Doğa Okulu” için 30 bin hayranına seslendirdi. Sekiz yıldır aktivist duruşuyla Doğa Derneği’ni destekleyen Tarkan’ın aynı zamanda kurucuları arasında yer aldığı okul, Seferihisar Belediyesi ve Doğa Derneği işbirliğiyle hayata geçiriliyor. Doğanın da huzura ihtiyacı olduğunu belirten Tarkan, “Doğamıza el ele vererek sahip çıkalım” dedi. Okulu’na bağışlanmak üzere bir doğa konseri vermişti.

Konser sırasında doğanın da huzura ihtiyacı olduğunu belirten Tarkan, “Doğamıza el ele vererek sahip çıkılalım” dedi. Megastar, çalışmalarından dolayı Doğa Derneği’ne ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür etti.

Hazırlıkları yaklaşık iki yıl süren Seferihisar Doğa Okulu, ilk öğrencilerini 2014 yılında almaya başlayacak. Doğa kültürünün Türkiye ve dünyada yeniden yaygınlaşmasını sağlamak için kurulan okul; yaşamın ve öğrenmenin iç içe geçtiği, öğretmen ve öğrenci ayrımının olmadığı, geleneksel ve akademik bilginin birlikte düşünüldüğü yepyeni bir öğrenim anlayışıyla eğitim verecek. Ayrıca Tarkan’ın verdiği destekle araştırma faaliyetleri gerçekleştirecek ve öğrencilerine ücretsiz öğrenim imkanı sağlayacak.

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options